/Files/images/111/dpa1.jpg

/Files/images/111/prikrasa4.gif
Лист Міністерства освіти і науки України від 31.01.2018 №1/9-66 "Про організоване завершення 2017/2018 н.р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти"
Листом затверджені орієнтовні вимоги до проведення школами державної підсумкової атестації учнів. Визначено зміст і особливості проведення шкільних іспитів у цьому навчальному році.

У 2018 році строки проведення ДПА у початковій та основній школі визначатимуться шкільними педагогічними радами, а учні 11-х класів складуть випускні іспити у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Атестація учнів 4-х та 9-х класів буде проведена за місцем навчання школярів та виключно у письмовій формі. Завдання для проведення іспитів укладатимуться вчителями.


Державна підсумкова атестація у початковій школі (4 клас)проводиться з двох предметів: української мови та математики.

Державна підсумкова атестація в основній школі (9 клас)буде проведена з трьох предметів: української мови, математики та предмета за вибором педагогічної ради школи з одного із навчальних предметів: української літератури, зарубіжної літератури, іноземної мови, історії України, всесвітньої історії, правознавства, географії, біології, хімії, фізики або інформатики.

Державна підсумкова атестація у старшій школі (11 клас)проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання з 22 травня по 14 червня 2018 року з трьох предметів: українська мова; 2) математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття); предмет за вибором учня.

/Files/images/111/prikrasa4.gif

/Files/images/111/розклад ДПА 4-б.jpg /Files/images/111/РОзклад ДПА 4-а.jpg /Files/images/111/Розклад ДПА 9.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 279