Історія закладу освіти

Початок ХХ століття.

Суворі вулиці міста, класичні споруди. Це Чугуїв. Місто фортеця, місто військових поселень, місто, що подарувало світові великого художника Іллю Єхимовича Рєпіна...

А на околиці був особняк видатної людини в місті соціал-демократа Десякова, шанувальника краси,німця за національностю, душею українця, що мріяв про червоні троянди.

І його мрія збулась. Недалеко від вулиці Харківської в південно-західній частині Чугуєва, було створено перший в Харківській губернії розсадник, де вирощували троянди в Україні.

...Пройшли десятиліття, і на місці кущів троянд виросла школа - скарбниця людських душ і доль, щкола під чудовим номером 7.

17 квітня 1959р. Чугуївська міська рада депутатів трудівників виділила земельну ділянку для будивництва початкової школи на площі Олександра Матросова в розмірі 1100кв.м.

8 вересня 1961 р. було прийнято рішення філіал(новобудову школи №5) виділити в самостійну школу й іменувати її Чугуївською восьмирічною школою № 7.

29 листопада 1961р. школа № 7 зустріла своїх перших учнів. ЇЇ директором була Охрименко Ганна Степанівна. Пролунав перший дзвінок. Учнів зустрічали директор та 5 учителів початкових класів.

Через рік естафету директора школи прийняв Пазій Іван Дмитрович. Він керував школою майже 19 років.

Борисов Микола Тимофійович був директором школи з 1 вересня по 29 червня 1975р.

Вагомий внесок в розвиток школи (серпень 1975 р.- 5 лютого 1981р.) внесла директор Голеновська Валентина Гаврилівна. Під її керівництвом були збудовані спортзал та теплотраса.

Ляшенко Іван Степанович керував школою з 31 серпня по 30 березня 1985 р.

Потім до 1992 р. знов директором школи працював Пазій Іван Дмитрович.

1992 р. - 2001 р. - директор школи Якунін Олексій Іванович. Гострий розум, невтомна енергія до своєї професії - ось запорука його успіху, управлінської діяльності.

31 липня 1998 р. відповідно до рішення ІV сесії ХХІІІ скликання Чугуївської міської ради Харківської області загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 набірає статусу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7.

З 2001 р. директор школи Маланіна Людмила Володимирівна - вчитель математики вищої категорії. Доброзичливість, творчий підхід до справи - головні крітерії її праці.

Кiлькiсть переглядiв: 1236