Повернутися до звичайного режиму

Історія закладу освіти

Початок ХХ століття.

Суворі вулиці міста, класичні споруди. Це Чугуїв. Місто фортеця, місто військових поселень, місто, що подарувало світові великого художника Іллю Єхимовича Рєпіна...

А на околиці був особняк видатної людини в місті соціал-демократа Десякова, шанувальника краси,німця за національностю, душею українця, що мріяв про червоні троянди.

І його мрія збулась. Недалеко від вулиці Харківської в південно-західній частині Чугуєва, було створено перший в Харківській губернії розсадник, де вирощували троянди в Україні.

...Пройшли десятиліття, і на місці кущів троянд виросла школа - скарбниця людських душ і доль, щкола під чудовим номером 7.

17 квітня 1959р. Чугуївська міська рада депутатів трудівників виділила земельну ділянку для будивництва початкової школи на площі Олександра Матросова в розмірі 1100кв.м.

8 вересня 1961 р. було прийнято рішення філіал(новобудову школи №5) виділити в самостійну школу й іменувати її Чугуївською восьмирічною школою № 7.

29 листопада 1961р. школа № 7 зустріла своїх перших учнів. ЇЇ директором була Охрименко Ганна Степанівна. Пролунав перший дзвінок. Учнів зустрічали директор та 5 учителів початкових класів.

Через рік естафету директора школи прийняв Пазій Іван Дмитрович. Він керував школою майже 19 років.

Борисов Микола Тимофійович був директором школи з 1 вересня по 29 червня 1975р.

Вагомий внесок в розвиток школи (серпень 1975 р.- 5 лютого 1981р.) внесла директор Голеновська Валентина Гаврилівна. Під її керівництвом були збудовані спортзал та теплотраса.

Ляшенко Іван Степанович керував школою з 31 серпня по 30 березня 1985 р.

Потім до 1992 р. знов директором школи працював Пазій Іван Дмитрович.

1992 р. - 2001 р. - директор школи Якунін Олексій Іванович. Гострий розум, невтомна енергія до своєї професії - ось запорука його успіху, управлінської діяльності.

31 липня 1998 р. відповідно до рішення ІV сесії ХХІІІ скликання Чугуївської міської ради Харківської області загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 набірає статусу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7.

З 2001 р. директор школи Маланіна Людмила Володимирівна - вчитель математики вищої категорії. Доброзичливість, творчий підхід до справи - головні крітерії її праці.

Кiлькiсть переглядiв: 737