/Files/images/111/prikrasa4.gif

Правила поведінки учасників освітнього процесу у закладі освіти

Пам’ятайте:

1. Школа – територія, на якій не місце для зброї, вибухових або вогненебезпечних предметів та речовин; спиртних напоїв, наркотичних речовин, сигарет (електронних також), шокерів, газових балончиків, ножів та інших небезпечних предметів.

2. Висловлюй свої погляди, не зачіпаючи та поважаючи гідність і почуття інших людей.

3. Ми – у безпеці: ніяких проявів фізичного та психологічного насилля. Не битися, не штовхатися. Дотримуватися правил безпеки під час занять. Охайно, обережно використовувати навчальне, спортивне, протипожежне обладнання, шкільне майно.

4. Ми – ввічливі: ввічливо розмовляємо, слухаємо (чуємо) вчителя, товаришів, піклуємось про збереження шкільного майна, приміщень, підручників, особистих речей та інших. Сумлінно поважаємо честь і гідність людей, які знаходяться поруч. Дбаємо про чистоту і порядок у школі і на її території.

5. Ми – старанні і наполегливі: на уроках уважно слухаємо, не заважаємо, працюємо у зошитах, біля дошки. Виконуємо домашні завдання. Серйозно ставимось до навчання, поважаємо традиції школи, вчителів. Проявляємо повагу до старших, молодших не ображаємо. Шанобливі у спілкуванні з усіма учасниками освітнього процесу.

6. У їдальні дотримуємось правил здорового харчування, культури харчування. Не забуваємо мити руки перед споживанням їжі, прибирати посуд за собою.

7. Учень приходить до школи без запізнень (за 10-15 хвилин) до початку уроків. Готує все необхідне навчальне приладдя до уроку.

8. Йти зі школи під час уроків можна лише з дозволу класного керівника (вчителя, сестри медичної), попередньо узгодивши з батьками, повідомивши чергового охоронця.

9. Цькування, бійки, залякування, лихослів’я та знущання над людиною є припустимими формами поведінки у школі та за її межами.

10. Не дозволяється паління у школі й на її території.

/Files/images/111/7407.gif

Рекомендації щодо користування мобільним телефоном здобувачами освіти

1. Мобільний телефон – засіб зв’язку, за його допомогою можливе впровадження інформаційно-комунікаційних технологій навчання.

2. За збереження мобільних телефонів учнів відповідальність школа не несе.

3. Про користування мобільним телефоном учням потрібно дотримуватись норм загальної культури людини.

4. Рекомендовано під час уроку, виховних заходів мобільний ставити на режим «без звуку», щоб не заважати іншим.

5. За погодженням із учителем учень може використовувати мобільний телефон як калькулятор, календар, електронне джерело знань тощо.

6. Телефонні розмови доцільно проводити на перервах.

7. Відеозапис уроків, заходів на телефон без відома тих осіб, яких знімають, заборонено.

8. Мобільний телефон не повинен заважати на уроці процесу навчання.

9. Списування навчального матеріалу з мобільного телефону заборонено.

10. Користування мобільним телефоном дозволяється поза навчальним процесом.


Кiлькiсть переглядiв: 118