Строки вступної кампанії 2018 року у ВНЗ України

Дати прийому документів та проведення іспитів
(творчих конкурсів)

Вступна кампанія 2018 року розпочинається 12 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

Реєстрація електронних кабінетіввступників та завантаження до електронних кабінетів додатків до документів про повну загальну середню освіту починається раніше —2 липнята закінчується о18 год. 00 хв. 25 липня.

Медичні оглядита інші доконкурсні процедури, якщо це викликано установленими законодавством особливими умовами конкурсного відбору за відповідними конкурсними пропозиціями, проводятьсядо 11 липня.

Прийом заяв та документіввід вступників починається12 липня, крім військових вищих навчальних закладів (військових підрозділів вищих навчальних закладів) тазакінчуєтьсяо 18 годині 20 липнядля осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсівта о 18 годині 26 липнядля осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Строки проведення творчих конкурсів, іспитів та співбесід:

· Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 14 до 26 липня включно.

· Вступні іспити проводяться з 21 до 26 липня включно.

· Співбесіди проводяться з 21 до 23 липня включно.

Строки формування рейтингових списків та зарахування

Рейтинговий списоквступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів або вступних іспитіві з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням оприлюднюєтьсяне пізніше 01 серпня.

Рейтинговий списокосіб, рекомендованих до зарахуванняза результатамиспівбесіди та за квотами-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням здійснюється не пізніше12.00 години 24 липня.
Вступники, які отримали рекомендації, повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 години 25 липня, а також подати письмову заяву про виключення з конкурсу на інші місця державного замовлення.
Зарахування цієї категорії вступників за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години 26 липня. Зараховані особи впродовж 26 липня виключаються з конкурсу на інші місця державного замовлення.

Строки та терміни прийому заяв, проведення творчих конкурсів, співбесід, вступних іспитів, оприлюднення рейтингових списків, зарахування вступників на місця державного замовлення, які вступають на навчання для підготовки військових фахівців з вищою освітою, визначаються Правилами прийому навчального закладу. Вищі військові навчальні заклади та військові підрозділи вищих навчальних закладів забезпечують виключення зарахованих на місця державного замовлення вступників з конкурсу на інші місця державного замовлення не пізніше 23 липня.

За матеріалами сайту Освіта

Кiлькiсть переглядiв: 37