ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2019

В Україні сьогодні статував прийом заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра. 90% очікуваних вступників уже зареєструвались на сайтіez.osvitavsim.org.ua і можуть подавати заяви в електронній формі.

Заяви прийматимутьдо 16 або 22 липня.Майже тиждень є увступників за співбесідою, іспитами чи творчими конкурсамиі біля двох тижнів утих, хто вступає за сертифікатами ЗНО та/або творчими конкурсами.

26 липня вступники вже будуть знати, чи отримали бюджетне місце, до 31 липня вони повинні будуть принести оригінали документів до вишів для зарахування, яке офіційно відбудеться 1 серпня. З цього ж дня почнуть оприлюдювати списки на контракт. Зараховувати на контракт можуть аж до 30 вересня.

«Хочу звернути увагу всіх вступників:після подання першої заяви в електронному кабінеті вже нічого, жодні дані, змінити не можна.Тому перед поданням першої заяви вступник повинен перевірити, чи правильно він завантажив усі документи та вказав інформацію», –наголосили в МОН.

Зокрема,необхідно перевірити, чи завантажені правильні файли:

  • додатка до документа про освіту;
  • фото вступника;
  • довідки про місце реєстрації, якщо вступник претендує на сільський коефіцієнт.

Перевіритив кабінеті також потрібно:

  • чи правильно розрахований середній бал;
  • чи збігаються бали ЗНО, що відображаються в кабінеті та зазначені в сертифікатах ЗНО;
  • чи правильно вказаний номер мобільного;
  • чи правильно визначено громадянство, право на додаткові бали та сільський коефіцієнт.

Цього року вступники на бакалавра чи наскрізного магістра можуть податина бюджет 7 заяв на 4 спеціальності. На контракт можна подати будь-яку кількість заяв.

Джерело фінансуваннявступник обирає, коли подає кожну заяву. Є 2 опції:

  1. На бюджет, і якщо не отримаєте рекомендацію також на контракт;
  2. Виключно на контракт.
Кiлькiсть переглядiв: 64